Regulacja brwi męskich – cała prawda

Regulacja brwi męskich może brzmieć dziwnie, strasznie oraz budzić ogromne kontrowersje. Jednak czas z tym sposobem myślenia pomału przemija i spora ilość mężczyzn poddaje się owemu zabiegowi. Z chęcią odwiedzają profesjonalne salony kosmetyczne lub samemu łapią za pęsetę. Dzięki temu niesforne brwi zostają ujarzmione i zaczynają schludnie dopełniać całą twarz.

Krok regulacji męskich brwi

Regulacja brwi męskich nie jest trudna, ale dla początkującej osoby może sprawić pewien kłopot. Na co warto zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim należy odłożyć wszelkie maszynki elektryczne i jednorazowe. Przydatny za to będzie wosk, szczoteczka do wyczesywania, nożyczki oraz pęseta. Ilość narzędzi zależy od stopnia owłosienia. Depilację warto zacząć od zamoczenia brwi ciepłą wodą, co je trochę zmiękczy. Samo oczyszczenie z włosków od środkowego miejsca nad nosem i pod samym łukiem brwiowym. Następnie należy wyczesać każdą partię do góry i w razie konieczności skrócić nożyczkami do równej linii. Umyć i po skończonym procesie przyłożyć kostkę lodu, która znacznie zniweluje zaczerwienienie.

Jeżeli proces wydaje się zbyt skopiowany, można oddać się w ręce profesjonalistów z salonów, którzy w swojej ofercie posiadają regulację brwi męskich. Dbałość o higienę jest bardzo ważna, a depilacja powinna wejść w comiesięczną rutynę.

Udostępnij: