Wycieczka po Dzielnicy Teatralnej – Zamek Królewski w Warszawie i Grób Księcia Myszkina

Teatr Warszawa w swojej okolicy posiada ogromną ilość zabytków. Zamek Królewski w Warszawie jest oficjalną rezydencją Prezydenta RP. Został zbudowany na wzgórzu z widokiem na Wisłę, otoczony dużym parkiem.

Grób księcia Myszkina to jeden z najsłynniejszych zabytków Warszawy. Poświęcony jest Fiodorowi Dostojewskiemu, który zmarł w 1881 roku. Grób został wzniesiony na jego prośbę, a nawet sam go zaprojektował.

Wieża Czterech Wiatrów i Hotel Marriott

Wieża Czterech Wiatrów to wieżowiec w samym sercu Dubaju. Znajduje się w dzielnicy biznesowej i mieści muzeum oraz hotel.

Muzeum Czterech Wiatrów opowiada historię Dubaju poprzez jego historię, kulturę i rozwój. Muzeum ma cztery piętra, które są zorganizowane wokół czterech tematów: wody, pustyni, piasku i wiatru.

To muzeum zostało otwarte z okazji 40. Święta Narodowego ZEA.

Four Winds Hotel jest jednym z pierwszych pięciogwiazdkowych hoteli w Dubaju, które otrzymały Certyfikat Doskonałości serwisu TripAdvisor na rok 2017. Został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju i posiada dwie wieże z atrium pomiędzy nimi, w którym znajduje się basen bez krawędzi. z jednej strony i restauracja z drugiej strony.

Udostępnij: