Trumna do kremacji

Trumna do kremacji to temat rzeka. Kremacja to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów pochówku. Jest ona dopuszczana przez polskie prawo i coraz częściej akceptowana przez Kościół. 

Trumny kremacyjne znacząco różnią się od trumien tradycyjnych.

  • Ze względu na sposób pochówku, materiał z którego jest wykonana, musi spełniać odpowiednie standardy. 
  • Wobec tego, trumny tego rodzaju wykonuje się z kartonu lub nielakierowanego drewna.
  • Są one również pozbawione wszelkich metalowych ozdób.
  • Na życzenie klienta, trumna kremacyjna może spocząć w dodatkowej trumnie, mającej symbole religijne lub ozdobne.

W ofercie naszego zakładu pogrzebowego, znajdą państwo zarówno trumny kremacyjne drewniane, jak i kartonowe. Drewno użyte do budowy trumien to sosna, ponieważ jest drzewem łatwopalnym. Trumny do kremacji kartonowe z kolei są wykonywane ze sprasowanej tektury. Są one jednak znacznie mniej estetyczne niż trumny drewniane, stąd też, żałobnicy decydujący się na pożegnanie ze swoim bliskim zmarłym coraz częściej wybierają trumny do kremacji drewniane. Przy wyborze odpowiedniej do kremacji trumny należy mieć na uwadze, że trumny wykonane z tworzywa  są mniej kosztowne, niż ich drewniane odpowiedniki. 

Niezależnie od Państwa wyboru, zapewniamy ze swojej strony wysoki profesjonalizm wykonania, jak i samej usługi kremacyjnej. Pozostając do Państwa dyspozycji, zachęcamy do zapoznania się z ofertą trumien do kremacji.

Udostępnij: